Na tej stronie będziemy informować o nadchodzących promocjach i nowościach w naszej klinice.

PAKIETY I ZABIEGI – ŚWIĄTECZNA OFERTA SPECJALNA!

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz dla bliskiej Ci osoby wyjątkowy prezent. Pakiety i zabiegi świąteczne to w 100% trafiony prezent, który z pewnością sprawi ogromną radość.

Polecamy również indywidualne dobieranie zabiegów w których pomaga nasz doradca medyczny.

Kontakt i informacje pod numerem telefonu 662088803

lub drogą mailową rejestracja@medpark.pl

Zapraszamy do zakładki cennik w której są podane dostępne pakiety.

Zapraszamy do MEDPARKU na bezpłatne konsultacje z zakresu medycyny estetycznej. Konsultacji udziela Pani doktor Katarzyna Sosonowska- Brudło lekarz medycyny estetycznej.

Zadzwoń i umów się na wizytę: 616675201

Medycyna estetyczna może pomóc w szerokim zakresie problemów związanych z wyglądem zewnętrznym. Do skorzystania z jej możliwości szczególnie zachęcamy osoby, które chcą:

 • zniwelować wiotkość w obrębie brzucha, wewnętrznej strony ramion, ud, skóry dłoni oraz obszaru nad kolanami;
 • poprawić opadający owal twarzy bądź opadające policzki i powieki;
 • wygładzić bruzdy oraz zmarszczki w obrębie warg i nosa;
 • odmłodzić skórę twarz i szyi;
 • zniwelować niepożądane zmiany skórne spowodowane ciążą;
 • poddać się ogólnej profilaktyce przeciwstarzeniowej;
 • usunąć przebarwienia i rumień;
 • zmniejszyć głębokość blizn trądzikowych oraz pooperacyjnych;
 • poprawić sprężystość skóry;
 • zawęzić pory;
 • dokonać minilifingu;
 • … oraz bardzo wiele innych.
Medycyna estetyczna zajmuje się szeroko pojętą poprawą wyglądu osób znajdujących się w różnym przedziale wiekowym. Działania lekarzy medycyny estetycznej obejmują między innymi zabiegi, które mają na celu przywrócenie dawnego wyglądu (np. skóry) osobom, które uznały, iż za bardzo odcisnęło się na nich piętno wielu przeżytych lat. Z drugiej strony medycyna estetyczna jest też w stanie także pomóc młodszym pacjentom, chcącym wycisnąć jak najwięcej ze swojego naturalnego wyglądu, poprzez delikatne zabiegi uwydatniające w szczególności to, co w ich aparycji najbardziej cieszy oko. Ten dział medycyny oferuje również pomoc ofiarom szpecących wypadków czy chorób: głębokie blizny, rozległe oparzenie czy inne defekty skóry – skuteczne wyleczenie wszystkich tych przypadłości jest z pomocą szerokiego zakresu możliwości medycyny estetycznej jak najbardziej możliwe.

Miło nam poinformować że do naszego zespołu dołączyła kolejna wspaniała osoba!?

Dietetyk kliniczny
mgr Natasza Siemienas

Od zawsze była zwolenniczką zdrowego odżywiania, dbania o zdrowie i wyszukiwania wielu produktów spożywczych ciężko dostępnych na rynku. Można powiedzieć, że dietetykiem jest z powołania. Tytuł mgr Dietetyki Klinicznej zdobyła na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

W MEDPARKU głównie będzie się specjalizować w układaniu diet dla Pacjentów zmagających się z chorobami nowotworowymi oraz przewlekłymi stanami zapalnymi związanymi między innymi ze schorzeniami tarczycy, nerek, wątroby, układu pokarmowego, układu krążenia. Wiedzę pogłębiała na praktykach w poznańskich szpitalach i poradniach: Oddział Kardiologiczno-Neurologiczny w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera, Sekcja Żywienia oraz Poradnia Nadciśnienia Tętniczego i Zaburzeń metabolicznych w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego, Poradnia Diabetologiczna „Diabmed”, Klinika Neurochirurgii i OIOM w Szpitalu im. Heliodora Święcickiego, Dom Pomocy Społecznej. Miała okazję pisać artykuły do czasopism medycznych i paramedycznych na temat: „Leczenie żywieniowe w chorobach trzustki”, „Assessment of iron intake and the state of knowledge about its disturbances and food sources among students of Poznan universities”, „Leczenie żywieniowe przy niedoborze żelaza”, „Postępowanie dietetyczne przy leczeniu łuszczycy”. Cały czas rozwija swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach. Dzięki temu może nieść pomoc osobom, które tego potrzebują. Zapraszamy na konsultacje.

 

 BONY 50zł 100zł do wykorzystania w MEDPARKU

Dla naszych pacjentów którzy korzystają z zabiegów medycyny estetycznej i laseroterapii przygotowaliśmy Bony o wartości 50zł i 100zł

Bony wartościowe można wykorzystać na wszystkie usługi z zakresu laseroterapii i medycyny estetycznej. Bony nie łączą się, lecz promocje tak.

Zapraszamy

Rejestracja telefoniczna 616675201

Zapraszamy do współpracy lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów

Informacje pod numerem telefonu 606668980

Lub w poniższym linku

https://www.otodom.pl/oferta/gabinety-lekarskie-w-centrum-medycznym-ID3KGly.html

Depilacja laserowa przez cały rok? Czy to możliwe?
Z laserem medycznym FOTONA SP, oczywiście!

Jak widać na zdjęciu skaner dopasowuje się do każdego koloru skóry. Jest wstanie wyłapać włos nawet przy fototypie skóry bardzo ciemnej, opalonej. Zapraszamy serdecznie przez cały rok.
Od 6.07.18 nowe wakacyjne ceny depilacji laserowej do 70% tańsze ceny zbiegów.
Rejestracja 616675201

Poradnia ginekologiczno-położnicza MEDPARK

świadczy usługi z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia, specjalistycznej opieki nad kobietą ciężarną, antykoncepcji, leczenia zaburzeń hormonalnych, profilaktyki i diagnostyki chorób szyjki macicy, stanów zapalnych i nowotworów narządów płciowych oraz opieki nad kobietą w okresie menopauzy. Wykonuje również nowatorskie zabiegi z zakresu laseroterapii takie jak laserowe leczenie nietrzymania moczu, laserowe obkurczania pochwy i wiele wiele innych zabiegów.

Nasi specjaliści
dr n. med. Ewa Głyda- Nycz
lek. med. Zygmunt Iciek
Zapraszamy

Medycyna estetyczna: zabiegi na lato.

Latem wiele kobiet ma trochę czasu żeby zadbać o swoją skórę. Wiele z nich pojawia się w naszej Klinice, szukając sposobów na świeży i promienny wygląd.

Co możemy polecić?
Botoks, mezoterapia, wypełniacze!
 
Latem można wykonywać najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej. Z badań przeprowadzonych przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Agng wynika, że są nimi przeciwzmarszczkowe procedury z toksyną botulinową (tzw. botoks), zabiegi z wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego oraz mezoterapia.
 
Latem nie ma przeciwwskazań do przeprowadzania zabiegów przy użyciu kwasu hialuronowego. Może to być np. poprawa konturu ust, czy też wypełnienie zmarszczek i bruzd. Z kolei mezoterapia to zabieg, który pozwala dostarczyć właściwe substancje dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne.
 
– W przypadku profilaktyki starzenia skóry, nawilżenia i efektu ujędrnienia skóry stosuje się preparaty oparte na witaminach, enzymach, związkach mineralnych a także niestabilizowanym kwasie hialuronowym. Efektem tego typu zabiegów może być poprawa kolorytu, elastyczności i napięcia skóry, wypełnienie drobnych zmarszczek. – Zabiegom poddaje się skórę twarzy, również w okolicy oczu, a także szyi.
 
Zapraszamy serdecznie do naszych specjalistów.

Zapraszamy do współpracy lekarzy specjalistów i w trakcie specjalizacji.
Do dyspozycji mamy gabinety w Naszym Centrum Zdrowia MEDPARK.

PROPONUJEMY ELASTYCZNE FORMY WSPÓŁPRACY:

Wynajem gabinetu na godziny, dni.
Współpraca, rozliczanie procentowe.

JESTEŚMY OPTYMALNYM WYBOREM DLA CENIĄCYCH:
Wysoki standard wykończenia lokalu
Nowoczesny, jakościowy sprzęt
Stawki premium za wizyty
Profesjonalną rejestrację telefoniczną i online
Możliwość rozliczania od pacjenta / godziny / dnia
Skuteczną obsługę marketingową w internecie

KONTAKT
+48 606668980
rejestracja@medpark.pl

Od maja w MEDPARKU wykonujemy tylko specjalistyczne badania diagnostyczne z zakresu: histopatologii, bakteriologii, mykologii, cytologii. Zapraszamy

PRACA

Centrum Medyczne MEDPARK w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

 • RADIOLOGA
 • GASTROENTEROLOGA 
 • GINEKOLOGA
 • LARYNGOLOGA
 • lekarzy chcących szkolić się z zabiegów laseroterapii medycznej

oraz specjalistów w zakresie:

 • Interny i chorób wewnętrznych
 • Chirurgii naczyniowej
 • Reumatologii
 • Alergologii
 • Pulmonologii dziecięcej
 • Hepatologii
 • Zapraszamy również do współpracy pielęgniarki

Zapraszamy do kontaktu tel. 606668980

DEPILACJA LASEROWA
Depilacja laserowa pozwala na stałe pozbyć się niechcianych włosków, ale wymaga cierpliwości. Regularne powtarzanie zabiegów laserowego usuwania owłosienia gwarantuje pozbycie się włosów prawie w 100%. Laser fotona dopasowuje się do karnacji skóry i koloru włosa co powduje że zabieg jest bezpieczny również latem.
W pakietach taniej nawet do 50%
Pakiet- płatność z góry za zabiegi
1 zabieg -10%
2 zabiegi-20%
3 zabiegi -30%
4 zabiegi -40%
5 zabiegów i wiecej -50%

Wielkanocna promocja – 20% rabatu na wszystkie zabiegi laserowe w Klinice MEDPARK!

PROMOCJA NOWA CENA  999,00
Leczenie: nietrzymanie moczu, laserowe obkurczanie pochwy.
Oferujemy najnowocześniejszą, nieinwazyjną terapię – leczenie: nietrzymanie moczu, laserowe obkurczanie pochwy. Dzięki zastosowaniu lasera zabieg jest bezinwazyjny, nie niesie ryzyka powikłań i trwa tylko ok. 30 minut.

Nie odkładaj leczenia na później, gdyż problem będzie się pogłębiał. Nie krępuj się, gdyż nietrzymanie moczu dotyka wiele kobiet, a nasi specjaliści od Leczenia Nietrzymania Moczu są po to, aby pomóc Ci pozbyć się tego schorzenia.
1 zabieg 2500zł/ NOWA CENA 999,00zł

Nowy członek zespołu MEDPARK

Lek. med. Łukasz Mikołajczyk

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola
Marcinkowskiego w Poznaniu. Członek Polskiego Towarzystwa
Urologicznego. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne na Oddziale
Urologii Szpitala w Puszczykowie, gdzie zajmuje się diagnostyką oraz
leczeniem chorób układu moczowego i układu rozrodczego męskiego.
Regularnie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach,
warsztatach oraz konferencjach naukowych. “

Zapraszamu do Poradni Urologicznej w każdy poniedziałek

Komórki macierzyste w ortopedii

Leczenie komórkami macierzystymi, to temat aktualnie topowy niemal w każdej dziedzinie medycyny. Ponieważ są to komórki mające możliwość podziału i różnicowania, w odpowiednich warunkach przystosowują się do otaczających je tkanek uzyskując ich budowę i funkcję.

W ortopedii wykorzystywane są m.in. mezenchymalne komórki macierzyste (ang. Mesenchymal Stem Cells), będące komórkami pobranymi od osoby dorosłej. Mogą one tworzyć komórki z grupy tkanek szkieletowych i różnicować się w komórki chrzęstne (tzw.chondrocyty), komórki kostne (tzw. osteoblasty) lub komórki tłuszczowe (tzw.adipocyty).

Za pomocą komórek macierzystych leczone są w ortopedii wszelkie kontuzje sportowe i uszkodzenia stawowe związane np. z toczącym się procesem zwyrodnieniowym. Dr n. med. Jerzy Nazar wykorzystuje je do wspomagania gojenia złamanych kości, uzupełniania ubytków w chrząstce stawowej, leczeniu entezopatii takich jak kolano skoczka czy tendinopatii np. przewlekłego zapalenia ścięgna Achillesa. Komórki macierzyste stosuje także w uszkodzeniach mięśniowych (naderwaniach, zerwaniach) i przy przeciążeniu lub urazie więzadeł.

Zapraszamy

Święta coraz bliżej a Ty nadal nie masz prezentu dla najbliższych? Co gorsze nie masz nawet na niego pomysłu… W tym roku zamiast przysłowiowych skarpetek pod choinkę podaruj swoim bliskim zdrowie i urodę! 

 Oferujemy Państwu BONY UPOMINKOWE na zabiegi medycyny estetycznej przy użyciu nowoczesnego lasera Fotona
Po dokładne informacje zapraszamy do MEDPARKU lub telefonicznie 662088803. Możliwa wysyłka pocztą.

Nie masz pomysłu na prezent?
Zapraszamy do MEDPARKU!

Kup voucher dla bliskiej osoby a dodatkowo otrzymasz wyjątkowy rabat na wybrane zabiegi laserowe do 70% taniej.
Więcej informacji pod numerem telefonu 616675201 lub 662088803

Autologiczna Fibryna I-PRF- naturalny sposób na odmłodzenie skóry.

Współczesna medycyna regeneracyjna coraz więcej uwagi poświęca naturalnym czynnikom naprawczym: płytkom krwi, czynnikom wzrostu oraz komórkom macierzystym. Słusznie upatrując się w nich klucza do poprawienia jakości oraz przedłużenia młodości.
Fibryna bogatopłytkowa I-PRF to REWOLUCJA W MEDYCYNIE REGENERACYJNEJ. Zapowiedź NOWEJ ERY dla współczesnej medycyny, która od dłuższego czasu poszukuje przełomowych i skutecznych metod biologicznych do odbudowy tkanek.

Zabieg w MEDPARKU wykonuje doświadczony lekarz medycyny estetycznej dr Aleksandra Rożek

Zbadaj swoje zdrowie na jesień!
W trosce o zdrowie naszych pacjentek przygotowaliśmy badania w ramach jesiennej akcji promocyjnej.

Zbadaj swoje zdrowie na jesień!
W trosce o zdrowie naszych pacjentek przygotowaliśmy badania w ramach jesiennej akcji promocyjnej.

Ocena ryzyka zachorowania na raka jajnika ROMA 160zł/ 60zł
Hormony PROGESTERON, ESTRADIOL, PROLAKTYNA 120zł/ 40zł
Pakiet tarczyca TSH, Ft3, Ft4 90zł/ 35zł

Badanie USG bioderek
Jednym z pierwszych, a jednocześnie bardzo ważnych badań, jakie musi przejść dziecko niedługo po urodzeniu jest USG bioderek. Wykonuje się je po osiągnięciu 6 tygodnia życia, ale przed ukończeniem 12 tygodni. Już w zasadzie po kilka dniach od pojawienia się noworodka na świecie ortopeda wykonuje wstępne badanie, a w razie wykrycia czegoś niepokojącego kieruje na dalszą diagnostykę.

Należy pamiętać, że USG bioderek u niemowlaka jest obowiązkowe.
Dlaczego jest ono tak ważne i w jakim celu się je wykonuje? Staw biodrowy każdego człowieka składa się z panewki oraz głowy kości udowej, która w tę panewkę wchodzi. W przypadku noworodków stawy zbudowane są z chrząstki, bardzo podatnej na wszelkie zniekształcenia. Może to doprowadzić do powstania pewnych nieprawidłowości w budowie i funkcjonowaniu stawu malucha oraz mieć przykre konsekwencje w przyszłości.
W naszym Centrum MEDPARK badanie wykonuje doświadczony specjalista dr.n. med. Jerzy Nazar

Frakcyjne odmładzanie z efektem „SMOOTH” Czyli Nieablacyjny lifting skóry.

Tryb SMOOTH w odmładzaniu skóry.

Tryb Smoth wykorzystywany jest do szybkiego wygładzenia, liftingu nieablacyjnego skóry.
Impulsy lasera Er:Yag generującego wiązkę światła działają powierzchownie na aplikowaną skórę nie uszkadzając głębszych tkanek. Skóra bezpośredni po zabiegu robi się naciągnięta, ujędrniona. Zabieg ten jest wykorzystywany u pacjentów którzy chcą mieć szybki efekt naciągnięcia z szybkim efektem rekonwalescencji.
Najlepsze efekty zabiegowe uzyskujemy przy 3-4 zabiegach które są wykonane co miesiąc. 

Laserowe usuwanie odcisków w MEDPARKU

Zmiana ta powodowała ból uniemożliwiający chodzenie, dzięki zastosowaniu lasera Er:YAG oraz chłodzenia usunięto nieinwazyjnie i bezboleśnie uwierający nawarstwiony naskórek. Efekt ustąpienia bólu jest natychmiastowy, zabieg nie wymaga rekonwalescencji ani znieczulenia.
Zapraszamy do poradni Podologicznej

NOWOŚĆ Usuwanie nadżerki laserem
Błyskawiczna i precyzyjna metoda usuwania nadżerki tylko w MEDPARKU.

Zapraszamy do Poradni Ginekologicznej

Miło nam poinformować że świadczymy również opiekę medyczna w ramach ubezpieczenia zdrowotnego – PZU
Zapraszamy wszystkich posiadaczy kart do MEDPARKU.
Więcej info 616675201

PROMOCJA Voucher 30%

Skorzystaj z PROMOCJI, dzięki której będziesz cieszył/a swoimi zabiegami podwójnie. Wykonaj zabieg laserowy za min 200zł, a otrzymasz voucher – 30% na kolejne zabiegi. Voucher ważny do 31 grudnia. Możesz go wykorzystać na każdy zabieg laserowy bez kwoty minimalnej.
Zapraszamy do MEDPARKU

DIAGNOSTYKA ZMIAN SKÓRNYCH
Od sierpnia do końca września rozpoczynamy w Medparku diagnostykę zmian skórnych w promocyjnych cenach
Konsultacja z oceną zmiany i ustaleniem odpowiedniego bezpiecznego wycięcia zmiany to koszt 120zł

Najczęściej stosowanymi metodami przy usunięciu zmian skórnych są:

laserowe cięcie (odparowanie)
cięcie chirurgiczne ( ocena histopatologiczna)

Zmiany które są usuwanie to : Czerniak, kaszak, pieprzyki, zmiany nowotworowe.

Inne : Brodawki zwykłe, Brodawki stóp, Brodawki płaskie,Kłykciny kończyste (brodawki płciowe), Prosaki okolic intymnych, Grudki perliste prącia, Kępki żółte, Włókniaki miękkie, Usunięcie tłuszczaka, kaszaka, Usunięcie ciała obcego, Korekcja blizn (przerośniętych, pooperacyjnych, wklęsłych), Odciski stóp, Usunięcie przerosłych gruczołów łojowych, Usunięcie prosaka, Znamiona barwnikowe.

Dermatoskopia w cenie konsultacji- badanie znamion skórnych ( pieprzyków, naczyniaków, znamion barwnikowych i inne).
Zapraszamy serdecznie na konsultację.

Wielka Letnia PROMOCJA na zabiegi ginekologiczne. 
Najlepsza, najskuteczniejsza metoda na świecie.

 

NOWOŚĆ TightSculpting laserowy
Nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem skóry.
Wiele pacjentek nie jest gotowa na wykonanie jakiegokolwiek zabiegu chirurgicznego i nie bierze go pod uwagę, choćby był naprawdę „minimalnie inwazyjny”.

Połączenie zabiegów laserami Er:YAG i Nd:YAG z zastosowaniem impulsów cieplnych, efekt ujędrniania powierzchownego uzyskuje się w połączeniu z głębokim nagrzewaniem skóry. Ciepło wytworzone podczas zabiegu jest przesyłane w obrębie skóry, poprawiając miejscowe ukrwienie i przyspieszając organiczne reakcje chemiczne, w tym metabolizm tłuszczu, a jednocześnie powodując ujędrnienie głębszych struktur łącznych (warstwa siateczkowata skóry, ciałko dotykowe, powięzi). Ponadto powierzchowne ujędrnianie impulsami cieplnymi lasera Er:YAG poprawia stan skóry zwiotczałej i wygląd zewnętrzny powierzchni.

Połączony zabieg pozwolił uzyskać efekty zarówno natychmiastowe, jak i trwałe. Z praktyki wynika, że można uzyskać średnie zmniejszenie obwodu talii o 7-8 cm. Ponadto badania USG wykazują znaczną redukcję tkanki tłuszczowej już po jednej sesji.

Uwaga! Uwaga! ruszyła wielka promocja w MEDPARKU.

Tylko do końca czerwca na każdy zabieg laseroterapii – 30%.
Specjaliści zapraszają:
Chirurg, ginekolog, dermatolog, laryngolog, podolog i oczywiście medycyna estetyczna. Pamiętajcie że mamy bogatą ofertę zabiegów nieablacyjnych którą można wykonywać cały rok.

Nowoczesna metoda laserowego leczenia cellulitu już dotępna.

Celullitem nazywamy nieprawidłowości tkanki łącznej, w której odkładają się cząstki przemiany materii. Występują w niej również zaburzenia w przepływie krwi oraz limfy. Uwidacznia się on przede wszystkim na nogach, w postaci łączących się komórek tłuszczowych, tworzących widoczne gołym okiem „zraziki tłuszczowe”.
W MEDPARKU stosujemy nowoczesne metody leczenia cellulitu. Jak zawsze rozpoczynamy od konsultacji ze specjalistami oraz rozważenia szans leczenia niezabiegowego. Jeśli nie ma to sensu, wykorzystujemy nowoczesne technologie medyczne.

PRACA W MEDPARK

Centrum Medyczne MEDPARK w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

LEKARZA  ze specjalizacją z medycyny rodzinnej, chorób
wewnętrznych, pediatrii, chirurgi naczyniowej, medycyny estetycznej. 

oraz specjalistów w zakresie:

 • Interny i chorób wewnętrznych
 • Chirurgii dziecięcej
 • Ginekologii
 • Reumatologii
 • Neurologii dziecięcej
 • Alergologii
 • Pulmonologii dziecięcej
 • Kardiologii
 • Pielęgniarek ( wizyty domowe)
 • Zapraszamy do składania ofert na : rejestracja@medpark.pl lub kontakt telefoniczny 662088803   

Lifting® 4D  Alternatywa do zabiegu chirurgicznego.

       Jeszcze nigdy laserowy lifting nie był tak skuteczny!

Jeśli chcesz maksymalnych efektów, odwiedź naszą klinikę i poznaj pierwsze na świecie urządzenie do LIFTINGU 4D®.
Cztery procedury zabiegowe połączone w jedną terapię, która odmładza tkanki na wszystkich poziomach – od najgłębszych włókien podporowych skóry po powierzchniowe warstwy naskórka.
Podczas jednej wizyty w gabinecie czterokrotnie zmieniamy parametry urządzenia, wykonując następujące zabiegi:

EndoLifting®czyli nieinwazyjna terapia laserem, wykonywana wewnątrz jamy ustnej

FRAC3® Lub T3 W drugim etapie koncentrujemy się na działaniu od zewnątrz, ale pracujemy nad jędrnością najgłębszych warstw skóry. Za pomocą rewolucyjnej metody frakcjonowania 3D lub T3. Program FRAC3® na platformie laserowej FOTONA jest pierwszą nieablacyjną techniką silnego napinania skóry.

Piano- Lifting termiczny jest bardzo intensywny, a energia dociera aż do tkanki podskórnej ( na głębokość ok. 6mm). W tym trybie zabieg wywołuje głęboki termolifting, likwiduje blizny potrądzikowe, i pourazowe, poprawia jakość i kondycję skóry.

Superfacial™Czwarty etap liftingu 4D® to wykonanie peelingu laserowego.

Końcowym etapem jest maska z osocza bogatopłytkowego PRP.

Szanowny Pacjencie,
informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Rejestracją lub wypełnienie bezpłatnego „Formularza Pacjenta”, który znajduje się w linku poniżej:

https://online.mediraty.pl/index.php?klinikain=3448

PROMOCJA 0% za każdą usługe medyczną! Zaplanuj ze specjalistą zabiegi jakie chcesz wykonać w MEDPARKU, a za całość zapłać w ratach 0% !Tylko do końca maja promocja 0%!

LIPOFILLING – modelowanie własnym tłuszczem

Zapraszamy do MEDPARKU
Lipofilling to metoda, która pozwala przenosić tkankę tłuszczową z jednego obszaru ciała na inne.
Własny tłuszcz wraz z zawartymi w niej żywymi komórkami macierzystymi używany jest do poprawy lub odbudowy kształtu ciała w najbardziej naturalny i w pełni bezpieczny sposób. Tłuszcz może zostać użyty do redukcji oznak starzenia, czy rekonstrukcji obszarów, w których z biegiem lat następuje zanikanie tkanki tłuszczowej.
Jest to zabieg służący do poprawy i przywracania objętości tkanek pacjenta wskutek starzenia się lub urazu. Może być wykorzystany do podkreślenia obecnych kształtów, poprawy konturów twarzy, wypełnienia zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych, doliny łez, powiększania ust, uzupełnienia objętości kości policzkowych czy odmładzania dłoni, do powiększania, modelowania i liftingu takich części ciała jak biust, pośladki jak również do leczenia blizn np. zanikowych, pooparzeniowych.
Zabieg Od 2900zł

HIT FOTONA LIFTING POWIEK
Zabieg daje widoczne efekty poprawy kondycji skóry wokół oczu. Laserowy lifting powiek pozwala uzyskać znakomite rezultaty bez konieczności przechodzenia długotrwałej rekonwalescencji i bez konieczności ponoszenia ryzyka związanego z zabiegiem chirurgicznym.

Zabieg wykonywany jest z użyciem specjalistycznych osłon na oczy, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny. Moc lasera wykorzystywana w zabiegu ustalona jest na niskie dawki energii i powtarzana. Zabieg nie wyłącza pacjenta z życia codziennego, pacjent po zabiegu może normalnie funkcjonować.

Zastosowanie w zabiegu lasera frakcyjnego sprawia, że skóra pobudzona przez laser otoczona jest przez zdrową nienaruszoną tkankę. Dzięki otoczeniu zdrowej tkanki, skóra goi się znacznie szybciej.

Pełna rekonwalescencja po zabiegu zamyka się w okresie od 3 do 6 dni, efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu,
Należy przeprowadzić zabieg w serii od 3 do 5 zabiegów.
ZAPRASZAMY