Na tej stronie będziemy informować o nadchodzących promocjach i nowościach w naszej klinice.

Urazy leczą się same – czyli osocze bogatopłytkowe PRP
Zabieg ortopedii regeneracyjnej stawów PRP czyli terapia płytkowymi czynnikami wzrostu (osoczem bogatopłytkowym) to nowoczesny zabieg stosowany w ortopedii.
Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę na Zabieg ortopedii regeneracyjnej stawów PRP, który kosztuje w czasie wakacji tylko 600 zł . Cena regularna to 890 zł.
Ratunkiem dla ścięgien, tkanek i stawów jest terapia osoczem bogatopłytkowym, preparatem, który otrzymujemy z własnej krwi.
„Jest to obecnie najskuteczniejszy zabieg jaki można zastosować w przypadku powyższych schorzeń. W przeciwieństwie do wielomiesięcznych rehabilitacji i fizjoterapii, efekty są szybkie i długotrwale. Po zastosowaniu osocza bogatopłytkowego pacjenci, którzy stosują aktywny tryb życia szybciej odzyskują sprawność”. Ortopeda Chirurg dr n. med. Jerzy Nazar

 

Wielka Letnia PROMOCJA na zabiegi ginekologiczne. 
Najlepsza, najskuteczniejsza metoda na świecie.

 

NOWOŚĆ TightSculpting laserowy
Nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem skóry.
Wiele pacjentek nie jest gotowa na wykonanie jakiegokolwiek zabiegu chirurgicznego i nie bierze go pod uwagę, choćby był naprawdę „minimalnie inwazyjny”.

Połączenie zabiegów laserami Er:YAG i Nd:YAG z zastosowaniem impulsów cieplnych, efekt ujędrniania powierzchownego uzyskuje się w połączeniu z głębokim nagrzewaniem skóry. Ciepło wytworzone podczas zabiegu jest przesyłane w obrębie skóry, poprawiając miejscowe ukrwienie i przyspieszając organiczne reakcje chemiczne, w tym metabolizm tłuszczu, a jednocześnie powodując ujędrnienie głębszych struktur łącznych (warstwa siateczkowata skóry, ciałko dotykowe, powięzi). Ponadto powierzchowne ujędrnianie impulsami cieplnymi lasera Er:YAG poprawia stan skóry zwiotczałej i wygląd zewnętrzny powierzchni.

Połączony zabieg pozwolił uzyskać efekty zarówno natychmiastowe, jak i trwałe. Z praktyki wynika, że można uzyskać średnie zmniejszenie obwodu talii o 7-8 cm. Ponadto badania USG wykazują znaczną redukcję tkanki tłuszczowej już po jednej sesji.

Uwaga! Uwaga! ruszyła wielka promocja w MEDPARKU.

Tylko do końca czerwca na każdy zabieg laseroterapii – 30%.
Specjaliści zapraszają:
Chirurg, ginekolog, dermatolog, laryngolog, podolog i oczywiście medycyna estetyczna. Pamiętajcie że mamy bogatą ofertę zabiegów nieablacyjnych którą można wykonywać cały rok.

Nowoczesna metoda laserowego leczenia cellulitu już dotępna.

Celullitem nazywamy nieprawidłowości tkanki łącznej, w której odkładają się cząstki przemiany materii. Występują w niej również zaburzenia w przepływie krwi oraz limfy. Uwidacznia się on przede wszystkim na nogach, w postaci łączących się komórek tłuszczowych, tworzących widoczne gołym okiem „zraziki tłuszczowe”.
W MEDPARKU stosujemy nowoczesne metody leczenia cellulitu. Jak zawsze rozpoczynamy od konsultacji ze specjalistami oraz rozważenia szans leczenia niezabiegowego. Jeśli nie ma to sensu, wykorzystujemy nowoczesne technologie medyczne.

PRACA W MEDPARK

Centrum Medyczne MEDPARK w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

LEKARZA  ze specjalizacją z medycyny rodzinnej, chorób
wewnętrznych, pediatrii, chirurgi naczyniowej, medycyny estetycznej. 

oraz specjalistów w zakresie:

  • Interny i chorób wewnętrznych
  • Chirurgii dziecięcej
  • Ginekologii
  • Reumatologii
  • Neurologii dziecięcej
  • Alergologii
  • Pulmonologii dziecięcej
  • Kardiologii
  • Pielęgniarek ( wizyty domowe)
  • Zapraszamy do składania ofert na : rejestracja@medpark.pl lub kontakt telefoniczny 662088803   

Lifting® 4D  Alternatywa do zabiegu chirurgicznego.

       Jeszcze nigdy laserowy lifting nie był tak skuteczny!

Jeśli chcesz maksymalnych efektów, odwiedź naszą klinikę i poznaj pierwsze na świecie urządzenie do LIFTINGU 4D®.
Cztery procedury zabiegowe połączone w jedną terapię, która odmładza tkanki na wszystkich poziomach – od najgłębszych włókien podporowych skóry po powierzchniowe warstwy naskórka.
Podczas jednej wizyty w gabinecie czterokrotnie zmieniamy parametry urządzenia, wykonując następujące zabiegi:

EndoLifting®czyli nieinwazyjna terapia laserem, wykonywana wewnątrz jamy ustnej

FRAC3® Lub T3 W drugim etapie koncentrujemy się na działaniu od zewnątrz, ale pracujemy nad jędrnością najgłębszych warstw skóry. Za pomocą rewolucyjnej metody frakcjonowania 3D lub T3. Program FRAC3® na platformie laserowej FOTONA jest pierwszą nieablacyjną techniką silnego napinania skóry.

Piano- Lifting termiczny jest bardzo intensywny, a energia dociera aż do tkanki podskórnej ( na głębokość ok. 6mm). W tym trybie zabieg wywołuje głęboki termolifting, likwiduje blizny potrądzikowe, i pourazowe, poprawia jakość i kondycję skóry.

Superfacial™Czwarty etap liftingu 4D® to wykonanie peelingu laserowego.

Końcowym etapem jest maska z osocza bogatopłytkowego PRP.

Szanowny Pacjencie,
informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Rejestracją lub wypełnienie bezpłatnego „Formularza Pacjenta”, który znajduje się w linku poniżej:

https://online.mediraty.pl/index.php?klinikain=3448

PROMOCJA 0% za każdą usługe medyczną! Zaplanuj ze specjalistą zabiegi jakie chcesz wykonać w MEDPARKU, a za całość zapłać w ratach 0% !Tylko do końca maja promocja 0%!

LIPOFILLING – modelowanie własnym tłuszczem

Zapraszamy do MEDPARKU
Lipofilling to metoda, która pozwala przenosić tkankę tłuszczową z jednego obszaru ciała na inne.
Własny tłuszcz wraz z zawartymi w niej żywymi komórkami macierzystymi używany jest do poprawy lub odbudowy kształtu ciała w najbardziej naturalny i w pełni bezpieczny sposób. Tłuszcz może zostać użyty do redukcji oznak starzenia, czy rekonstrukcji obszarów, w których z biegiem lat następuje zanikanie tkanki tłuszczowej.
Jest to zabieg służący do poprawy i przywracania objętości tkanek pacjenta wskutek starzenia się lub urazu. Może być wykorzystany do podkreślenia obecnych kształtów, poprawy konturów twarzy, wypełnienia zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych, doliny łez, powiększania ust, uzupełnienia objętości kości policzkowych czy odmładzania dłoni, do powiększania, modelowania i liftingu takich części ciała jak biust, pośladki jak również do leczenia blizn np. zanikowych, pooparzeniowych.
Zabieg Od 2900zł

HIT FOTONA LIFTING POWIEK
Zabieg daje widoczne efekty poprawy kondycji skóry wokół oczu. Laserowy lifting powiek pozwala uzyskać znakomite rezultaty bez konieczności przechodzenia długotrwałej rekonwalescencji i bez konieczności ponoszenia ryzyka związanego z zabiegiem chirurgicznym.

Zabieg wykonywany jest z użyciem specjalistycznych osłon na oczy, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny. Moc lasera wykorzystywana w zabiegu ustalona jest na niskie dawki energii i powtarzana. Zabieg nie wyłącza pacjenta z życia codziennego, pacjent po zabiegu może normalnie funkcjonować.

Zastosowanie w zabiegu lasera frakcyjnego sprawia, że skóra pobudzona przez laser otoczona jest przez zdrową nienaruszoną tkankę. Dzięki otoczeniu zdrowej tkanki, skóra goi się znacznie szybciej.

Pełna rekonwalescencja po zabiegu zamyka się w okresie od 3 do 6 dni, efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu,
Należy przeprowadzić zabieg w serii od 3 do 5 zabiegów.
ZAPRASZAMY